PortalDownloadChatPomocSzukajUżytkownicyGrupyStatystykiAlbum

FORUM ORZYSZ - orzyskie sprawy Strona Główna
FORUM ORZYSZ - orzyskie sprawy - Warunki Rejestracji


Celem funkcjonowania Forum Orzyskie Sprawy jest stworzenie warunków do wypowiadania się i komunikowania w sprawach i o problemach mieszkańców gminy Orzysz.

1.Nie pisz kolorem czerwonym. Kolor czerwony, jest tylko dla Administratorów i Moderatorów.

2.Nie podawaj na forum danych osobowych i teleadresowych innych użytkowników bez ich wiedzy i zgody.

3.Przed założeniem, nowego tematu sprawdź, czy taki temat nie jest już założony.

4.Nie odbiegaj od tematu, nie "nabijaj" postów.

5.Nie obrażaj, nie ośmieszaj innych użytkowników.

6.Jeżeli nie odpowiada ci temat założony przez któregoś z użytkowników - omiń go.

7.Nie formatuj niepotrzebnie tekstu, unikaj pogrubionej czcionki, dużego i ogromnego rozmiaru oraz kolorowania; nie pisz WIELKIMI literami. Stosuj polską czcionkę, znaki przestankowe, wielkie litery tam, gdzie zasady pisowni i grzeczność tego wymagają. Szanuj język ojczysty.
8.Wszelkie sprawy indywidualne załatwiaj przy użyciu PW (Prywatna Wiadomość) lub e-mail.

9.Zabrania się używania wulgaryzmów, umieszczania treści pornograficznych, drastycznych i innych uznanych powszechnie za nieetyczne oraz linków o wymienionej tematyce, a także spamu.

10.Usuwanie lub zmienianie dopisków dokonanych w poście użytkownika przez Moderatorów lub Admina skutkować będzie ostrzeżeniem.

11.Użytkownik łamiący Regulamin powinien liczyć się z otrzymaniem ostrzeżenia, a jeżeli ono nie skutkuje to zablokowaniem dostępu do forum.

12.W uzasadnionych przypadkach Administratorowi forum przysługuje prawo do usuwania użytkowników, blokowania adresów IP, zmiany nazw użytkowników albo adresów e-mail.

13. Administratorzy oraz Moderatorzy mają prawo w uzasadnionych przypadkach do kasowania, przenoszenia i edycji wypowiedzi i całych tematów, które naruszają regulamin. Nie są przy tym zobowiązani do uzasadniania takich działań.

14.Jeśli twój temat zostanie zablokowany, usunięty bądź otrzymasz ostrzeżenie, lub też post ulegnie edycji albo usunięciu, sprawę wyjaśnij z drogą PW (opcja wiadomości prywatnych) lub e-mail. W szczególnych przypadkach możesz zgłosić się do Administratora forum.

15.Chcąc zareklamować stronę, produkt lub też zbierać informacje od użytkowników, należy otrzymać zgodę Administratorów. W przeciwnym wypadku takie działania skutkować będą usunięciem postów oraz zablokowaniem użytkownika.

16.Jeden użytkownik forum może posiadać tylko jedno konto na tym forum. Z tej zasady wyłączeni są funkcyjni forum, którzy mogą mieć także drugie konto służące m. in. do testowania ustawień forum. Dodatkowe konta mogą być usuwane lub blokowane przez funkcyjnych forum bez ostrzeżenia. W przypadkach szczególnych mogą być osuwane wszystkie konta danego forumowicza.

17.Regulamin może ulec zmianie.
Template created by Wabisurf.net

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group