Aktualności

 
29 Oct 2017
Ostatnie warsztaty domowego chleba
Zapraszamy na ostatnie już spotkanie z cyklu pięciu warsztatów wypieku domowego chleba. Warsztaty przeprowadzone zostaną w Msalówce (Orzysz, ul. Wojska Polskiego 9a, pawilon na terenie byłego przedszkola wojskowego) 4 listopada 2017 r. o g. 11.00 i trwać będą ok. 3 godzin.
W programie praktyczny wypiek chleba z jego degustacją, multimedialna prezentacja o teoretycznych aspektach tego procesu, praktyczny przemiał zboża na mąkę w warunkach domowych, konkurs z nagrodami nt rozpoznawania produktów do wypieku chleba, pokaz i omówienie sprzętu do wypieku, prezentacja biblioteczki o tematyce "chlebowej", pokaz sporządzania i wydawanie zakwasu do chleba, indywidualne porady i konsultacje.
Warsztaty prowadzone przez Mazurskie Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej w Orzyszu dofinansowane są ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii i Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży z udziałem środków finansowych burmistrza Zbigniewa Włodkowskiego.
Powered by CuteNews

archiwum wiadomości
              
  kontakt | mapa strony | wykonanie i prowadzenie strony
aktualności | forum orzyskie sprawy | wieści orzyskie
12-250 Orzysz
Adres koresp. ul. Zielona 15
Msalówka ul. Wojska Polskiego 9a
e-mail: msal@orzysz.org.pl
tel. 796 140 648

Orzysz 2010 - 2018